P A R S T E C H

Yükleniyor


Kurumsal Web Tasarım Hizmeti


ParsTech - Yazılım & Otomasyon Sistemleri olarak, Web Tasarımı hizmeti sunarken yaparken siteleri kullanıcı dostu olarak özenle dizayn ediyoruz. Sitelerimizi hazırlarken müşterilerimizin kafasında canlandırdığı formu dijital dünyaya aktarıyoruz. Dizayn ettiğimiz site kurumsal firmalara ait olduğunda, ilgili firmanın kurumsal kimliğini tamamlayıcı nitelikle çalışmalarımızla hizmet ederiz. Eğer sahip olmak istediğiniz web sitesinin belirli kalıpların dışına çıkmasını ve kullanıcı açısından bakıldığında fark yaratan bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tek bir tık ile ihtiyaç duyduğunuz her an memnuniyet odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize ve hayalinize en uygun web tasarımını özenle hazırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Web Tasarımı
Başarı ve memnuniyet odaklı ürettiğimiz projelerimiz ile yenilikçi, işlevsel, mobil uyumlu ve özgün ve profesyonel web tasarımı hizmetimizi gururla sunuyoruz.

Özgün dizayn
Alışılmışın dışına çıkan, müşterilerinizin kolayca dikkatini çekebilen Web sitenizi özgün içerik ve tasarım ile dizayn ediyoruz.

Mobil Uyum
Sitenizin tüm mobil cihazlarda kusursuz görünmesini sağlamak için responsive kodlama ile mobil uyumlu hale getiriyoruz.

Web Standartları
Sitenizi dizayn ederin web standartlarına uygun olarak hizmet veriyoruz. Web sitenizin altyapı, tasarım ve kodlama adımlarını yürütürken bu standartları göz önünde bulunmayı ihmal etmiyoruz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?

1: Planlama
Projesini üstendiğimiz müşterimizin beklentilerini detaylı bir şekilde analiz ediyor, ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda harekete geçiyoruz.

2: Tasarım
En farklı, en özgün ve en yaratıcı tasarımlar ile web sitenizi eşsiz kılıyoruz.

3: Kodlama
Sitenizi dizayn ederken kod yapısı ile tasarımını özenle uyumlu getiriyoruz.

4: Optimizasyon
Projemizi hazırlarken web sitenizin en iyi geri dönüşleri alabilmesi adına site içi ve dışı optimizasyonunu titizlikle yapıyoruz.

5: Yayınlama
Çalışmalarımızın ardından gerçekleştirdiğimiz kontrollerimizi tamamlayınca projemizi onayınıza sunuyor ve yayınlıyoruz.

Daha önce yaptığımız projeleri gördünüz mü ?

Hemen İncele Müşteri Temsilcisini Ara